Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.09.2020 14:40
lucyfer
1507V

Lucyfer S6 (sezon 6) będzie prawdopodobnie krótszy niż pozostałe

Portal TVLine podał, że szósty sezon Lucyfera zaoferuje jedynie osiem odcinków, co oznacza, że produkcja nie osiągnie kamienia milowego 100 odcinków dla danej serii.

Z Lucyferem od Netfliksa są zawirowania już od pewnego czasu. Pierwotnie seria miała zakończyć się na piątym sezonie, ale platforma postanowiła zrezygnować z tegoż planu i rozpocząć pracę nad scenariuszem do szóstego sezonu, który zostanie kręcony tuż po nagraniu finałowego odcinka S5. Według portalu TVLine, S6 będzie krótszy niż pozostałe.

Serwis oznajmił, iż przygody Lucyfera, Maze, Chloe, Michaela zostaną zakończone w ośmiu odcinkach. Oznacza to, że popularny serial nie dotrze do kamienia milowego, jakim jest 100 odcinków dla jednej serii. Jest to swego rodzaju duże osiągnięcie dla danej produkcji, więc fani "Króla Piekła" z pewnością nie będą zadowoleni tą informacją. Netflix na razie nie odniósł się do słów TVLine, ale portal rzadko kiedy się myli.

Kto wie, być może historia Lucyfera nie skończy się na szóstym sezonie, a Netflix uzna, że potrzebuje minimum 9 odcinków na przedstawienie finału intrygującej opowieści? W końcu serial miał zakończyć się Lucyferem 5B.

 

Źródło: https://www.cinemablend.com/television/2554249/lucifer-season-6-will-apparently-be-way-shorter-than-we-thought

Tagi: lucyfer sezon 6