Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 06.09.2020 13:45
Lucyfer 5
3807V

Lucyfer sezon 5 (część 2) wciąż z brakiem daty premiery. Co z 6 sezonem?

Prace na planie Lucyfera, popularnego serialu skierowanego przede wszystkim dla młodzieży, zostaną wznowione 24 września. Chwilę później rozpoczną się przygotowania do szóstego sezonu.

Pierwsza część wyczekiwanego piątego sezonu Lucyfera zadebiutowała na platformie Netflix w połowie poprzedniego miesiąca. Zagorzali fani Króla Piekła połknęli 8 odcinków w jeden dzień i są teraz zmuszeni czekać na oficjalne informacje na temat drugiej części S5, która, jak się okazuje, jest już ukończona w 95%.

Portal TVLine poinformował odbiorców, iż bohaterowie fantastycznego serialu kryminalnego powrócą na plan dokładnie 24 września, aby nagrać finałowy (szesnasty) odcinek piątego sezonu. Po nagraniu rzeczonego odcinka, nie będzie ani chwili oddechu, bowiem Netflix ma zamiar od razu przystąpić do tworzenia szóstego sezonu, który jak dobrze wiemy, jest w planach platformy.

Jak stwierdził producent wykonawczy produkcji - Chris Rafferty - nie wiadomo, kiedy ukaże się kontynuacja przygód Lucyfera, detektyw Chloe, demona Maze, czy także policjantki Elli. Jeśli koronawirus nie pokrzyżuje planów Netfliksa, to bardzo możliwe, że "part 2" pojawi się na platformie jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku.

Źródło: https://screenrant.com/lucifer-season-5-finish-production-season-6-start-date/

Tagi: lucifer Lucyfer season 5 season 6