Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 19:56
AC Valhalla
1268V

Assassin's Creed Valhalla na nowych ujęciach - deweloper opowiada o inspiracjach mitologią nordycką

Na kanale Ubisoftu pojawił się trzy minutowy materiał, w którym dyrektor generalny Assassin's Creed Valhalla opowiada o mitologii nordyckiej.

Do premiery Assassin's Creed Valhalla nie pozostało zbyt dużo czasu. Darby McDevitt, dyrektor generalny nadchodzącej odsłony o zakapturzonych zabójcach, postanowił opowiedzieć co nieco o inspiracjach mitologią nordycką, które towarzyszyły mu, jak i jego zespołowi podczas tworzenia debiutującego za 8 dni Assasyna.

Podczas równo trzy minutowego materiału deweloper przedstawia niektórych nordyckich bogów, opowiada o religii żądnych krwi wikingów, jak i Sasów, a także przedstawia sposób życia obu frakcji. W niektórych momentach możemy zauważyć również nowe ujęcia z gry, które skupiają się przede wszystkim na posągach wyżej wspomnianych bogów.

Przy okazji, zachęcam do zerknięcia do newsa, w którym pokazano, jak prezentuje się "Valhalla" na Xboksie Series X. Dodatkowo, jeśli jeszcze nie słyszeliście, Netflix we współpracy z Ubisoftem ma zająć się przygotowaniem seriali skupiających się na opowiedzeniu historii wokół Assasynów.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/assassins_creed_valhalla_trailer_delves_into_norse_belief_and_mythology

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft