Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.11.2020 14:30
Scarlett Johanson jako Czarna Wdowa
1421V

Czarna Wdowa niecierpliwi Scarlett Johansson. Główna aktorka nie może doczekać się premiery filmu

Wygląda na to, że nie tylko fani zdają się zniecierpliwieni brakiem kolejnego filmu Marvela. Podobne odczucia ma Scarlett Johanson, która wciela się w główną rolę przy okazji nadchodzącej produkcji Disneya. 

Najnowszy film, który ma wchodzić w skład Marvel Cinematic Universe, a więc "Czarna Wdowa", jest jednym z tych, które najbardziej ucierpiały z powodu trwającej pandemii koronawirusa, która drastycznie odbiła się na branży filmowej. Tytuł ze stajni Disneya miał trafić do kin już w marcu bieżącego roku, a obecny status przewiduje, że dojdzie do tego dopiero w maju 2021

Zniecierpliwiona tym faktem zdaje się aktorka, która wciela się w rolę tytułowej Czarnej Wdowy. Scarlett Johanson, bo oczywiście o niej mowa, przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że nie może doczekać się premiery kolejnej odsłony przygód w świecie Marvel Cinematic Universe:

Rozmawiałem o tym z Kevinem Feige i innymi producentami, próbując po prostu zrozumieć, jak to wszystko wygląda. Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na premierę filmu. Co jest jednak ważniejsze, każdy chce, aby to doświadczenie było w pełni bezpieczne - aby ludzie mogli naprawdę czuć się pewnie, siedząc w zamkniętym teatrze.

Jak widać, aktorka w żaden sposób nie poruszyła kwestii ewentualnej premiery na Disney Plus, co pozwala sądzić, że ta nie jest obecnie planowana. Co więcej, biorąc pod uwagę priorytety całkowitego bezpieczeństwa, wiele wskazuje na to, że przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Pozostaje więc uzbroić się w odpowiednie pokłady cierpliwości. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/marvel-black-widow-scarlett-johansson-eager-get-movie-out-coronavirus-2021/

Tagi: Black Widow Czarna Wdowa Disney Marvel MCU