Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 10:30
Demon's Souls muzyka orkiestrowa
990V

Demon's Souls ma zachwycić oprawą dźwiękową. PlayStation przypomina o grze na muzycznym wideo

Na oficjalnym kanale PlayStation, na platformie YouTube, pojawiło się specjalne wideo, które prezentuje wykonanie muzyki z nadchodzącego odświeżenia kultowej gry od Bluepoint Games przez wielką orkiestrę. W dźwiękach można wręcz utonąć.

Demon's Souls (PS5) to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier końcówki tego roku i bez wątpienia tytuł, który przekona wielu ludzi do nabycia nadchodzącej konsoli od Sony - PlayStation 5. Ostatnio mogliśmy przyjrzeć się bliżej porównaniu odświeżenia z oryginałem, a wcześniej zasypano nas znakomitymi zwiastunami, które sprawiają, że oczekiwania fanów są niezwykle wysokie. 

Tym razem Sony postanowiło przypomnieć o zbliżającej się premierze, kładąc na tapet muzykę z gry. Specjalne wideo, zamieszczone przez PlayStation na YouTube, przedstawia ścieżkę dźwiękową w wykonaniu 75-osobowej orkiestry, 40-osobowego chóru oraz wielu solowych wokalistów i instrumentalistów. Jak możemy przeczytać, muzykę nagrano w AIR Studios w Londynie, a całość została na nowo zaaranżowana przez Billa Hemstapata.

Trzeba przyznać, że wykonanie robi ogromne wrażenie i aż ma się ochotę oddać niezwykle epickiej przygodzie, która czeka na nas w nadchodzącej grze od Bluepoint Games. Premiera już za kilkanaście dni i jestem pewien, że sam będę wracał do nagrania jeszcze wiele razy, zanim tytuł wyląduje na moim dysku. Zresztą, nie ma co pisać - tego trzeba posłuchać, więc sprawdźcie sami

Źródło: https://www.psu.com/news/new-demons-souls-video-dives-into-the-music-of-the-ps5-remake/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment