Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 09:30
PS Now na listopad
7113V

PS Now z mocną ofertą na listopad. Aż pięć głośnych gier dołączy do oferty

Choć usługa streamingu gier od PlayStation wciąż nie jest dostępna w Polsce, to miesiąc w miesiąc zasilają ją bardzo mocne i ciekawe tytuły. Sprawdźcie, co Sony przygotowało dla subskrybentów na listopad. 

PlayStation Now to ciekawa opcja od Sony, która oparta została o funkcję strumieniowania. I choć wciąż nie możemy mówić o oficjalnej dostępności usługi w Polsce, to zdajemy sobie sprawę, że wiele osób korzysta z jej dobrodziejstw. Z tego względu warto obserwować zmiany, jakie zachodzą. Oferta październikowa była bardzo mocna i bez wątpienia zachęciła graczy do obserwowania rozwoju usługi. 

W listopadzie PlayStation zdecydowało się podtrzymać dobrą passę i umieściło w ofercie pięć bardzo ciekawych tytułów, które bez wątpienia znajdą wielu zwolenników. Jestem przekonany, że dzięki ich różnorodności, każdy znajdzie coś dla siebie. Dla subskrybentów udostępniono bowiem

  • RAGE 2 
  • Injustice 2
  • F1 2020
  • My Time at Portia 
  • Kingdom Come: Deliverance
  • Warhammer: Vermintide 2

Wszystkie gry trafią do usługi już 3 listopada, a w momencie premiery PlayStation 5 będą dostępne również tam. Patrząc na tytuły, aż chce się spytać, kiedy usługa wreszcie wystartuje globalnie. Bez wątpienia mogłaby stanowić świetną odpowiedź na Game Passa od Xboksa. Niestety musimy po prostu czekać.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/ps_now_november_2020_update_adds_rage_2_injustice_2_f1_2020_and_more

Tagi: playstation now ps now Sony streaming