Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2020 12:42
Days Gone PS4 PS Now
2645V

PS Now z mocną ofertą w październiku. Days Gone trafi do chmury

Japoński oddział PlayStation ujawnił zestaw gier przygotowanych z myślą o klientach PlayStation Now. Tym razem gracze otrzymają dostęp między innymi do dwóch ekskluzywnych produkcji przygotowanych na zlecenie Sony. Sprawdźcie październikową listę gier z PS Now.

Oficjalnie PS Now wciąż nie jest usługą dostępną globalnie, jednak wielu graczy nawet z Polski chętnie korzysta z oferty, więc warto sprawdzić, jakie tytuły Sony przygotowało na październik. Tym razem otrzymać można dostęp do sześciu produkcji.

PS Now – październik 2020

  • Days Gone (do 4 stycznia 2021 roku)
  • MediEvil
  • Friday the 13th
  • Trine 4
  • Battle Princess Madeline
  • Steel Rats

Wszystkie gry zostaną udostępnione 6 października, lecz Days Gone jest ofertą limitowaną. Historia Bend Studio zostanie usunięta z PS Now na samym początku 2021 roku, jednak abonenci będą mieć sporo czasu, by sprawdzić tytuł i wszystkie przygotowane misje.

Nie ulega wątpliwości, że Sony systematycznie rozbudowuje ofertę PlayStation Now, dorzucając na listę produkcje własne oraz third-party. Z powyższego zestawienia zwróćcie uwagę także na MediEvil – pozycja trafi w gust graczy, którzy lata temu zachwycali się oryginałem.

Jeżeli jednak już z niecierpliwością czekacie na PS5, sprawdźcie fanowski, inspirowany Spider-Man: Miles Morales, projekt next-gena Sony. O premierze PlayStation 5 wypowiedział się również Jim Ryan.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ps-now-october-games-days-gone-medievil-friday-the-13th-and-more.301088/

Tagi: playstation 4 PlayStation Now PS Now PS4 sony