Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2020 17:58
Watch Dogs Legion
2827V

Watch Dogs Legion na Xbox Series X wygląda zdumiewająco dobrze. Twórcy pokazują gameplay z ray tracingiem

Watch Dogs Legion jest już dostępny na konsolach aktualnej generacji oraz komputerach osobistych, ale Ubisoft nie zapomniał o next-genach. Przygoda w Londynie będzie dostępna od premiery Xboksów Series X|S i twórcy postanowili zaprezentować jakość gry na nowym sprzęcie Microsoftu.

Watch Dogs Legion zaprasza graczy do odwiedzenia Londynu, w którym źle się dzieje. Tajemniczy atak terrorystyczny wpłynął na życie wszystkich obywateli, ale to właśnie zainteresowani mają pomóc stolicy Wielkiej Brytanii i wykorzystując mieszkańców, doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

Czy to się uda? Nasze wrażenia z ostatecznej wersji gry możecie przeczytać na stronie, a nawet zaprosiliśmy już naszą społeczność na rozbudowany poradnik. Teraz jednak deweloperzy postanowili przypomnieć o ulepszonym wydaniu, które trafi na między innymi Xboksy Series X|S.

Watch Dogs Legion zadziała na sprzęcie Microsoftu w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę, ale jednocześnie gracze mogą liczyć na pełne wsparcie ray tracingu. Poniżej przekonacie się, jak to wygląda i trzeba przyznać, że niektóre odbicia ubarwiają pozycję Ubisoftu.

Od siebie mogę dodać, że Smart Delivery w Watch Dogs Legion już działa, więc na pewno w listopadzie posiadacze nowych konsol Microsoftu będą zwiedzać upiększone miasto.

Źródło: YouTube.com

Tagi: trailer Ubisoft Watch Dogs Legion zwiastun