THE LAST BLADE: Beyond the Destiny trafił na Nintendo Switcha. Zobaczcie zwiastun klasycznej bijatyki

News
522V
THE LAST BLADE: Beyond the Destiny trafił na Nintendo Switcha. Zobaczcie zwiastun klasycznej bijatyki
Wojciech Gruszczyk | 30.10.2020, 16:27

SNK Corporation wykorzystuje swoje największe perełki, by zapewnić graczom mnóstwo atrakcji w dobrej cenie. Firma proponuje THE LAST BLADE: Beyond the Destiny i bijatyka wylądowała na konsoli Nintendo. Poznajcie szczegóły gry oraz cenę.

THE LAST BLADE: Beyond the Destiny to kolejna gra z bogatej biblioteki SNK, która trafiła na Nintendo Switcha. Tytuł pierwotnie zadebiutował w 2000 roku na Neo Geo Pocket Color, ale teraz mogą z nim zapoznać się posiadacze najnowszej konsoli Nintendo.

Zainteresowani otrzymają pełną zawartość oryginału, czyli liczne tryby, w tym fabularny, przetrwania oraz trening, dwie mini-gry do odblokowania czy też bitwy ze znajomymi. Deweloperzy jednocześnie przypominają, że już wkrótce tytuł zostanie połączony z Samurai Shodown – SNK postanowiło połączyć oba tytuły za pomocą trzeciego Season Passa do gry PS4, XOne, Switcha i Stadii. 

Warto dodać, że SNK zapowiedziało także przygotowanie komiksu internetowego THE LAST BLADE, który obejmować będzie dwa sezony po 12 odcinków. Pierwsze trzy epizody są już dostępne dzięki uprzejmości amerykańskiej platformy Tapas Media. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie Tapas.

THE LAST BLADE: Beyond the Destiny zostało wycenione na 7,99 euro.

Źródło: Informacja prasowa: Marchsreiter Communications GmbH

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych