Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2020 15:55
Assassin's Creed Valhalla Eivor reklama TV
1016V

Assassin's Creed Valhalla na reklamie. Eivor zdradza graczom sukces dobrej inwazji

Ubisoft Polska zaprezentował reklamę, którą pewnie zobaczymy między innymi w telewizji. Spot przedstawia Eivora zdradzającego kilka porad dotyczących dobrze przeprowadzonej inwazji. Nie jest to łatwe zadanie, ale główny bohater Assassin's Creed Valhalla ma dobry plan.

Assassin's Creed Valhalla zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu, więc Ubisoft rozpoczyna ostatni etap promocji gry. Firma właśnie zaprezentowała reklamę telewizyjną, na której główny bohater mierzy się z pytaniem – jak zawładnąć Anglią?

Trzeba przyznać, że Ubisoft w ciekawy sposób promuje swój tytuł i potrafi o nim przypomnieć. Na uwagę na pewno zasługuje samo wykonanie materiału – akurat pod tym względem spoty Ubisoftu zawsze trzymają wysoki poziom.

Zamierzacie grać w Assassin's Creed Valhalla? Sprawdźcie propozycje Krzyśka, który postanowił w odpowiedni sposób wprowadzić naszych czytelników do rozgrywki proponując kilka ciekawych produkcji przeładowanych odpowiednią energią. Pamiętajcie również, że Ubisoft zmienił plany dotyczące premiery dwóch przyszłorocznych premier i opóźnił debiut między innymi Far Cry 6.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft