Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.10.2020 15:15
Xbox Series X
1452V

Xbox Series X|S z premierową imprezą. Phil Spencer zaprasza graczy do grania

Phil Spencer opublikował nową wiadomość, w której szef marki Xbox zaprasza wszystkich graczy na premierową imprezę. Wydarzenie przygotuje śmiałków na debiut konsoli nowej generacji i będzie to świetna okazja, by spojrzeć na produkcje oraz sprzęt przygotowany przez Microsoft.

Tak jak zapowiadaliśmy, Microsoft postanowił przygotować wydarzenie premierowe, które odbędzie się 10 listopada. Najwidoczniej nie będzie to standardowa konferencja, ponieważ amerykańska korporacja zaprasza graczy do gry.

„10 listopada zapraszamy Was, graczy o różnych osobowościach i pochodzeniu, generacjach i konsolach, umiejętnościach i gustach, do świętowania, łączenia się i wspólnej zabawy.”

Microsoft przedstawi kulisy tworzenia gier, pozwoli wysłuchać opinii deweloperów stojących za największymi tytułami i będzie to „globalna transmisja”, dzięki której amerykańska korporacja będzie świętować nadejście nowej generacji.

Phil Spencer podkreśla, że wydarzenie będzie czymś w rodzaju live-streamu, który może nam towarzyszyć obok normalnych obowiązków. Gracze mają oglądać twórców, patrzeć na rozgrywkę, a nawet odbędzie się zbiórka pieniędzy.

„To będzie chwila dla gier, a nie informacji prasowych, ponieważ konsole nowej generacji zaczynają lądować w rękach graczy z całego świata. Zamiast wielkich ogłoszeń, rozpoczniemy nową erę, grając obok siebie. Poświęcimy tę chwilę na zabawę i będziemy się cieszyć, gdy do nas dołączysz.”

Zamierzacie uczestniczyć w tym wydarzeniu? Oczywiście na naszym portalu znajdziecie pełną relację. Sprawdźcie nasz unboxing Xboksa Series X i porównanie konsoli Microsoftu z propozycją Sony.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/30/kicking-off-a-new-generation-of-play-together/

Tagi: phil spencer xbox Xbox Series S xbox series x