Xbox Series X Unboxing. Tak wygląda nowa konsola i pad Microsoftu

News
2497V
Xbox Series X Unboxing. Tak wygląda nowa konsola i pad Microsoftu
Wojciech Gruszczyk | 28.10.2020, 19:13

Xbox Series X wylądował w redakcji PPE.pl i na dobry początek możemy przedstawić naszym czytelnikom unboxing najmocniejszego next-gena. Zobaczcie wygląd zestawu, który trafi do fanów Microsoftu już w pierwszej połowie listopada.

Microsoft rozpocznie nową generację od najmocniejszego next-gena oraz najmniejszego Xboksa. Nasza redakcja na dobry początek otrzymała na testy Xboksa Series X i już teraz mieliśmy okazję sprawdzić kilka gier ulepszonych dla nowej generacji amerykańskiej korporacji oraz wypróbowaliśmy możliwości wstecznej kompatybilności.

Jak jest? Na takie szczegóły przyjdzie nam odpowiedzieć już wkrótce, ale na dobry początek możecie sprawdzić nasz unboxing. W następnych dniach nie tylko przygotujemy recenzję z uwzględnieniem różnych gier, sprawdzimy możliwości kontrolera, ale postaramy się także odpowiedzieć na pytania naszej społeczności.

Jedno w tym miejscu muszę zaznaczyć: Xbox Series X na żywo wygląda pięknie. To zupełnie nowa bryła, która choć jeszcze kilka miesięcy temu mogła wywołać uśmiech na twarzy, to jednak ostateczny projekt prezentuje się znacznie lepiej niż jakiekolwiek materiały, które możecie zobaczyć w Sieci.

Źródło: własne

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper