Iza Łęcka Iza Łęcka 30.10.2020 11:20
Control Switch
1144V

Control na Nintendo Switch prezentuje się przyzwoicie. Zobaczcie gameplay i porównanie wersji z chmury

Control niespodziewanie trafiło na Nintendo Switcha. Gra Remedy Entertainment została udostępniona dzięki chmurze, co daje szansę kolejnym graczom na zapoznanie się z nowym IP doświadczonego studia. Jak jednak prezentuje się historia Jesse Faden? Sprawdźcie gameplay.

Control to pierwsza produkcja na Nintendo Switcha, która została udostępniona globalnie przy pomocy chmury. Wcześniej podobnej sytuacji doświadczyliśmy w przypadku Resident Evil 7, jednak do horroru najdogodniejszy dostęp otrzymali gracze z Japonii.

Najpewniej testy wykonane na produkcji Capcomu spotkały się z dobrym przyjęciem, dzięki czemu kolejni sympatycy hybrydowej konsoli Nintendo mogą szykować się na rozgrywkę dzięki Cloud Gaming. Control jest specyficzną pozycją, która w okolicy premiery miała spore problemy na PlayStation 4 i Xboksie One – na tej pierwszej platformie tytuł był w zasadzie niegrywalny. Wiemy jednak, że chmura minimalizuje problemy, bowiem wystarczy posiadać stabilne połączenie internetowe.

W omawianym przypadku deweloperzy z Remedy Entertainment przygotowali dwa tryby (jakość obrazu lub płynność animacji), natomiast poniżej możecie sprawdzić, jak prezentuje się i działa Control w nowym środowisku. Przypomnijmy, że Hitman 3 podąży drogą tej pozycji i wydaje się bardzo prawdopodobne, że w przyszłości kolejne zespoły wykorzystają chmurę do udostępniania najbardziej wymagających tytułów na platformie Big N.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 505 Games control nintendo switch Remedy Entertainment switch