Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 15:24
Bravely Default II
1051V

Control i Hitman 3 na Switcha. Japończycy zaskoczyli Directem Mini i podali datę premiery Bravely Default 2

Nintendo właśnie zaskoczyło kolejnym Nintendo Directem Mini, który nie został wcześniej zapowiedziany, a prezentuje kilka ciekawych premier. Japończycy właśnie potwierdzili dwie gry, które wykorzystują Cloud Gaming – Hitman 3 i Control.

Nintendo Direct Mini: Partner Showcase został właśnie opublikowany i trzeba przyznać, że Japończycy mocno zaskoczyli. Control Ultimate Edition będzie jeszcze dzisiaj dostępny na Nintendo Switchu, ale jest to wersja wykorzystująca chmurę – w nazwie pojawia się „Cloud Version”. W identyczny sposób w przyszłym roku będzie działał Hitman 3, który również zmierza na sprzęt Nintendo. Wcześniej w taki sposób działał Resident Evil VII.

Japończycy zapowiedzieli także demo Hyrule Warriors: Age of Calamity, które właśnie trafia do eShopu, ale to nie koniec dobrych informacji. Jak wiadomo No More Heroes III zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale No More Heroes i No More Heroes 2: Desperate Struggle właśnie trafiły do eShopu (Switch).

Nintendo potwierdziło także, że Bravely Default 2 będzie dostępne od 26 lutego 2021 roku. Story of Seasons: Pioneers of Olive Town zadebiutuje 23 marca, a w listopadzie zagramy w Tropico 6 – Nintendo Switch Edition (6.11) i Bakugan: Champions of Vestroia (3.11). W przyszłym roku na sprzęcie Nintendo wylądują także Surviving the Aftermath (wiosna) i Griftlands: Nintendo Switch Edition (lato). Part Time UFO od twórców serii Kirby właśnie zadebiutował.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bravely Default 2 Control Hitman 3 Nintendo Switch