Blair Witch za darmo. Promocja Epic Games pozwala pobrać 2 gry

Gry
1485V
Blair Witch za darmo. Promocja Epic Games pozwala pobrać 2 gry
Wojciech Gruszczyk | 29.10.2020, 18:21

Blair Witch od krakowskiego Bloober Team jest dostępny za darmo. Gracze mogą pobrać dwie ciekawe produkcje i tym samym miło spędzić zbliżający się weekend. Epic Games zapowiedziało także kolejny tytuł przygotowany dla wszystkich zainteresowanych.

Epic Games ponownie oferuje graczom dwie gry za darmo. Ze względu na zbliżający się Halloween – w ofercie znalazły się produkcje, które z przyjemnością włączymy po zmroku. Warto zwrócić uwagę, że firma ponownie zaprasza do pobierania gry od rodzimego Bloober Team.

Blair Witch – pobierz za darmo

Ghostbusters: The Video Game Remastered – pobierz za darmo

Od siebie mogę polecić Blair Witch, ponieważ spędziłem przy tym tytule kilka miłych godzin. Twórcy w ciekawy sposób podjęli znane na całym świecie IP i potrafią zaskoczyć kilkoma wydarzeniami – nie wszystkie wątki trzymają wysoki poziom, ale bez wątpienia można przy tym tytule naprawdę dobrze się bawić. Sprawdźcie naszą recenzję.

Ghostbusters: The Video Game Remastered zadebiutował w zeszłym roku i zebrał oceny na poziomie 69%. Nie jest to najmocniejsze odświeżenie ostatnich lat, ale sympatycy uniwersum zawsze mogą sprawdzić.

W przyszłym tygodniu w ofercie pojawi się Wargame: Red Dragon. Pamiętajcie również o wciąż trwającej promocji w Epic Games Store – możecie zgarnąć bon o wartości 40 zł na zakupy.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper