Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2020 15:08
xbox series x w redakcji ppe.pl
2806V

Xbox Series X w redakcji PPE.pl! Testujemy nową generację Microsoftu

Koniec wyczekiwania na najnowszy sprzęt Microsoftu. Nadszedł czas testowania funkcji, możliwości i potencjału wszystkich teraflopów ukrytych pod ciekawą bryłą Xboksa Series X. W następnych dniach będziemy stale publikować nowe materiały o next-genach, więc zapraszamy do wspólnego odkrywania nowej generacji.

Microsoft Polska już wczoraj dostarczył do naszej redakcji Xboksa Series X, więc w kolejnych dniach będziemy mogli przyjrzeć się wszystkim poszczególnym elementom nowej generacji amerykańskiej korporacji.

Jak działa wsteczna kompatybilność, czy Quick Resume jest faktycznie przydatne, jak sprawdza się nowy kontroler lub jak pod obciążeniami radzi sobie amerykański next-gen?

Macie może jednak jakieś pytania lub chcielibyście poznać jeden z poszczególnych elementów Xboksa Series X? Dajcie znać w komentarzach. W miarę możliwości będziemy systematycznie prezentować nowe materiały, a dzięki Waszym opiniom na pewno będzie nam łatwiej ułożyć publikacje, by móc odpowiedzieć na Wasze oczekiwania.

Wpadajcie na PPE każdego dnia, bo nowa generacja jest już w naszych skromnych progach i chętnie o niej opowiemy.

Xbox Series X w redakcji PPE - 1

Xbox Series X w redakcji PPE - 2

Tagi: Microsoft ppe.pl Xbox Series X