Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.10.2020 10:27
Elite Dangerous
888V

Elite: Dangerous. Pakiet dodatków Horizons udostępniony za darmo!

Na świetne posunięcie zdecydowali się twócy Elite: Dangerous. Udostępniono za darmo rozszerzenie Horizons wszystkim posiadaczom podstawowej wersji tej znakomitej produkcji.

Rozszerzenie Horizons zostało właśnie udostępnione za darmo dla posiadaczy podstawowego wydania Elite: Dangerous. To summa summarum 5 dodatków, które wprowadzają przede wszystkim możliwość lądowania na powierzchniach planet. Planety można też zwiedzać z pomocą specjalnego pojazdu.

W pakiecie, który został udostępniony za darmo, znajdziemy też m.in. rozwinięte funkcje sieciowe (na nasz statek kosmiczny możemy zaprosić innych graczy).

Jako rekompensatę dla osób, które zakupiły wcześniej rzeczony pakiet dodatków, autorzy rozdają schemat malowania Azure, który można zastosować we wszystkich jednostkach dostępnych w grze.

To wszystko tylko preludium do ogromnego rozszerzenia Odyssey, o którym autorzy opowiadali w tym miejscu. Odyssey wprowadzi do Elite Dangerous możliwość wychodzenia z kokpitów na powierzchni planet. Badać będziemy też florę i faunę obcych światów.

Tagi: elite dangerous Frontier Developments