Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.08.2020 12:47
Elite Dangerous Odyssey
932V

Elite Dangerous: Odyssey pozwoli na bieganie po planetach. Pierwszy gameplay w filmiku od twórców

Elite Dangerous cały czas niesamowicie się rozwija. Ewolucję gry można porównać z No Man's Sky. W najnowszym rozszerzeniu gry będziemy mogli lądować na planetach i eksplorować je na piechotę.

Deweloperzy Elite Dangerous zapowiadają wielkie nowości w rozszerzeniu Odyssey. Potwierdzono już, że otrzymamy je na początku 2021 roku (na PS4, XOne i PC).

Autorzy Elite Dangerous podkreślają, że w Odyssey chcą wytworzyć wrażenie prawdziwego niebezpieczeństwa i wcielania się w pioniera (mamy przeżyć "moment Neila Armstronga" przy wysiadaniu ze statku kosmicznego), kiedy pierwszy raz będziemy opuszczać kokpit na obcej planecie.

Deweloperzy opowiadają o pierwszych spotkaniach z organicznymi formami życia na obcych planetach. Taką florę i faunę będziemy mogli badać i zabierać próbki na pokład statku do dalszych analiz.

Krótki wycinek gameplayu z Elite Dangerous: Odyssey znajdziecie w pierwszym dzienniku deweloperów (w 3:09), który czeka na was poniżej. Pierwszy raz o rozszerzeniu Odyssey pisaliśmy w czerwcu.

Tagi: elite dangerous Frontier Developments