Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 20:20
Ghostrunner
1787V

Ghostrunner z ogromnymi problemami na PS4 Pro. Twórcy już naprawiają błędy

Ghostrunner ma ogromne problemy na konsoli Sony. Gra prezentuje się w niektórych momentach źle, a nie pomaga w tym fakt, iż mamy tutaj do czynienia także ze spadkami klatek na sekundę.

Ghostrunner to czarny koń końcówki bieżącego roku. Tytuł od Polaków, czerpiący garściami z serii Mirror's Edge i naprawiający jej największe bolączki, uzyskał bardzo wysokie oceny w recenzjach - podobnie zresztą jak u Kajetana, który produkcji wystawił notę 9/10. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość recenzentów miało do czynienia z wersją na komputery osobiste, aniżeli PS4, jak to najczęściej bywa.

Tytuł bardzo źle prezentuje się na PlayStation 4 Pro, co potwierdza najnowsze zdjęcie udostępnione na Reddicie przez jednego z posiadaczy Ghostrunnera. Gra ma problemy z rozdzielczością, co sprawia, iż wiele elementów wygląda bardzo źle. Do tego wszystkiego dochodzą niestabilne klatki na sekundę zarówno na standardowej wersji PS4, jak i tej ulepszonej. Jeśli posiadacie omawianą pozycję na dysku PS4, i macie ten sam problem, pomóc może wyłączenie metody supersamplingu.

Na szczęście, Polacy już zapowiedzieli, iż pracują nad eliminacją problemu. Trzymajmy kciuki, aby nie zajęło im to bardzo dużo czasu.

Źródło: https://twistedvoxel.com/ghostrunner-unplayable-ps4-pro-visuals-frame-rate/

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level