Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.10.2020 17:13
nba 2k21
4120V

NBA 2K21 - ekrany wczytywania niemalże nie istnieją na PS5. Zobaczcie lśniący next-genowy gameplay

Twórcy najnowszej odsłony serii NBA 2K przedstawili next-genowy gameplay zarejestrowany na systemie PS5. Czas wczytywania meczu wynosi jedyne 2 sekundy!

NBA 2K21 na PS5 i XSX zostało wycenione na 70 dolarów, czyli o 10 więcej, aniżeli wersja na konsole obecnej generacji. Najnowszy gameplay udostępniony przez twórców pozwala nam zdecydować, czy fani koszykówki chcą dopłacić dodatkową kwotę i otrzymać wiele ulepszeń, czy też wolą pozostać przy wersji na current-geny. 

Materiały zdecydowanie zachęcają do przesiadki na next-geny, bowiem - co najbardziej warto wyróżnić - PlayStation 5 potrafi załadować mecz w zaledwie 2 sekundy! Zawdzięczać to możemy przede wszystkim niestandardowemu, zmodyfikowanemu przez Sony dyskowi SSD zaimplementowanego do nadchodzącego sprzętu "niebieskich".

Gameplay możecie obejrzeć słuchając komentarza dwóch deweloperów odpowiadających za najnowszą odsłonę NBA 2K - Ericka Boenischa oraz Mike'a Wanga. Zobaczcie sami, jak prezentuje się jedna z pierwszych next-genowych produkcji. Przy okazji zachęcam do sprawdzenia naszego unboxingu PS5.

Źródło: https://www.psu.com/news/nba-2k21-ps5-gameplay-shows-two-second-load-times/

Tagi: 2k games NBA 2K21 Visual Concepts