Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2020 18:32
Watch Dogs Legion
1447V

Watch Dogs Legion na zwiastunie i z nowymi wymaganiami. RTX 3080 dla pełnych wrażeń

Firma NVIDIA podała właśnie nowe szczegóły dotyczące wymagań Watch Dogs Legion, dla graczy którzy liczą na pełne wrażenia z Londynu. Jeśli chcecie dostrzec piękne widoki w 4K z ray tracingiem, potrzebujecie PC wyposażonego w kartę graficzną GeForce RTX 3080.

Watch Dogs Legion to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier października, która może zainteresować szerokie grono odbiorców. Ubisoft blisko współpracuje z firmą NVIDIA, by zapewnić piękną jakość oprawy w produkcji na między innymi PC i właśnie potwierdzono nowe wymagania sprzętowe – wcześniej wystarczyło posiadać RTX 2080 TI do 4K Ultra z ray tracingiem, a teraz do takich atrakcji niezbędny jest RTX 3080. Różnica jest spora biorąc pod uwagę trudności w dostępności mocnego GPU.

Na deser możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który skupia się na głównym wątku – gracze muszą zmierzyć się teraz z „odzyskaniem przyszłości”. Tylko grupa hakerów może uwolnić Londyn i zapewnić mieszkańcom stolicy Wielkiej Brytanii upragnioną swobodę.

Otrzymaliśmy również wiadomość od polskiego oddziału Ubisoftu, według którego Watch Dogs Legion otrzyma bezproblemową aktualizację do PS5 nawet w wydaniu standardowym. Najwidoczniej na PlayStation Store znajduje się błąd – choć trudno powiedzieć, dlaczego wiadomość potwierdził niemiecki support.

Watch Dogs Legion wymagania sprzętowe PC

Źródło: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/watch-dogs-legion-rtx-system-requirements/

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion wymagania sprzętowe