Sabrina powróci na Netflix w 2020 roku. Zaskakująca data premiery Chilling Adventures of Sabrina: Część 4

Filmy i seriale
1190V
Sabrina powróci na Netflix w 2020 roku. Zaskakująca data premiery Chilling Adventures of Sabrina: Część 4
Wojciech Gruszczyk | 26.10.2020, 15:50

Netflix właśnie potwierdził datę premiery czwartej i ostatniej historii Sabriny. „Chilling Adventures of Sabrina” powróci jeszcze w 2020 roku, ale raczej tylko najwięksi fani bohaterki zdecydują się zobaczyć historię do końca roku.

Netflix w 2018 roku zaprezentował widzom pierwszy odcinek nowej Sabriny. „Chilling Adventures of Sabrina” zostało ciepło przyjęte przez wielu fanów, więc platforma systematycznie oferowała kolejne historie – w 2019 roku zadebiutował drugi sezon, a na początku 2020 roku zobaczyliśmy trzecią opowieść.

Teraz Netflix pozytywnie zaskoczył: „Chilling Adventures of Sabrina: Część 4” zostanie opublikowana już 31 grudnia 2020 roku. Najwięksi fani serii jeszcze w tym roku zobaczą kolejne osiem epizodów przygotowanych przez platformę.

Trzeba przy tym pamiętać, że czwarty sezon Sabriny jest ostatnim. Netflix potwierdził, że nie zamierza dłużej rozwijać historii i nadciągające odcinki powinny zakończyć wszystkie wątki.

Warto przypomnieć, że Netflix miał nietypowy problem z „Chilling Adventures of Sabrina”, ponieważ firma musiała dogadać się z satanistami z powodu wykorzystywania wizerunku Bafometa w swojej produkcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper