Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2020 15:30
Xbox Series X|S na pełnej prezentacji
2286V

Xbox Series X|S na pełnej prezentacji. Microsoft pokazuje konsole, funkcje i możliwości

Microsoft opublikował oficjalny materiał prezentujący możliwości oraz funkcje nowych konsol. To podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji, które przygotują każdego zainteresowanego na premiery Xboksa Series X i Xboksa Series S.

Od tygodni otrzymujemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące Xboksa Series X i Xboksa Series S, ale Microsoft postanowił już dzisiaj podsumować szczegóły i przygotować graczy na nową generację.

Firma opublikowała „Official Next-Gen Walkthrough”, w którym poznacie szczegóły wyglądu, optymalizacji gier, funkcji Smart Delivery, zerkniecie na nowy kontroler, dowiecie się o możliwości przygotowywania materiałów, a nawet spojrzycie na sklep, dashboard czy też w kilku słowach zostanie podsumowana oferta Xbox Game Pass Ultimate.

Microsoft potwierdził również możliwość wgrywania dynamicznych motywów, które będą dostępne wyłącznie na Xboksach Series X i Xboksach Series S – jak wiadomo dwie generacje amerykańskiej korporacji dzielą system, ale firma postanowiła wyróżnić nowy sprzęt takim małym detalem.

Sprawdźcie również najnowsze premiery gier na Xboksa One oraz zapoznajcie się z nową ofertą Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series S Xbox Series X