Spider-Man 3 nie może czekać. Tom Holland już na planie nowego filmu MCU

Filmy/seriale
4279V
Spider-Man 3 nie może czekać. Tom Holland już na planie nowego filmu MCU
Iza Łęcka | 26.10.2020, 07:35

Gracze dopiero byli pod wrażeniem prezentacji Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a, tymczasem aktor znajduje się już na planie kolejnej wysokobudżetowej produkcji. Wiele wskazuje na to, że prace na planie „Spider-Mana 3” właśnie się rozpoczynają, a odtwórca głównej roli wylądował Atlancie.

Już w lipcu pisaliśmy, że trwają prace na planie „Uncharted” i najpewniej wszystko zmierza w bardzo dobrym kierunku, bowiem aktor będący gwiazdą widowiska już zajmuje się drugą produkcją. Tom Holland potwierdził, że wylądował w Atlancie, by nagrywać „Spider-Man 3”.

Dla niektórych fanów owa wiadomość może być dużym zaskoczeniem, gdyż całkiem niedawno Holland zaprezentował się jako Nathan Drake, a w międzyczasie mogliśmy zobaczyć kreację Marka Wahlberga jako Sully'ego. Ekipy filmowe jednak nie tracą tempa i już teraz rozpoczynają się prace nad kolejną opowieścią z Marvel Cinematic Universe.

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, że w „Spider-Man 3” wystąpi także Benedict Cumberbatch – to właśnie Doktor Strange ma zostać nowym mentorem młodego Petera Parkera.

Nie możemy jednak potwierdzić, czy prace na planie „Uncharted” zostały zakończone. Film rozwijający uniwersum Naughty Dog planowo zadebiutuje 16 lipca 2021 roku, a „Spider-Man 3” (wciąż nie znamy ostatecznej nazwy) ma trafić na wielki ekran 17 grudnia. Musimy jednak wciąż brać pod uwagę fakt, że daty premier mogą ulec zmianie.

Źródło: https://thedirect.com/article/tom-holland-celebrate-mcu-spider-man-3-production-landing

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper