Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2020 15:17
Film Uncharted
3455V

Film Uncharted z oficjalnym zdjęciem z planu. Naughty Dog pokazuje spotkanie dwóch Nate'ów

Naughty Dog opublikowało pierwsze, oficjalne zdjęcie z planu „Uncharted”. Film faktycznie powstaje i możemy spojrzeć na głównego bohatera widowiska, który spotkał Nolana Northa. Deweloperzy mówią o "dwóch Nathanach".

Już w zeszłym miesiącu pojawił się przeciek pokazujący Marka Wahlberga w roli wielkiego towarzysza i mentora Nathana Drake'a, a dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalne zdjęcie. Naughty Dog nadal nie pozwala nam zerknąć na samą twarz Toma Hollanda, ale raczej nie możemy się spodziewać, że aktor wcielający się w Spider-Mana nagle będzie prezentował się inaczej.

Jest to ciekawa sytuacja, ponieważ Tom Holland spotkał Nolana Northa, czyli filmowy Nathan Drake mógł porozmawiać z aktorem, który ożywił tę postać w wielu grach Naughty Dog. Dla Nolana mogła to być ciekawa sytuacja, ponieważ Holland przeniesie na wielki ekran postać, którą on rozwijał od długich lat.

Dużo w tym wypadku zależy od samej realizacji oraz scenariusza, ale odnoszę wrażenie, że Sony nie zawiedzie –  korporacja od lat próbowała zrealizować tę produkcję i w końcu udaje się spełnić marzenie przeniesienia Uncharted na wielki ekran. Teraz tylko pozostaje jedno pytanie – będzie nowa gra na PS5? ;)

W filmie wystąpi jeszcze między innymi Antonio Banderas.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog

Tagi: film uncharted Naughty Dog sony unchartd