Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.10.2020 11:30
Assassin's Creed Japonia i Chiny
3947V

Assassin's Creed. Doniesienia sugerują, że kolejna odsłona może mieć miejsce w Azji [AKTUALIZACJA]

Premiera najnowszej odsłony serii Assassin's Creed jest już coraz bliżej, więc zaczynają pojawiać się doniesienia na temat kolejnej części, która miałaby pojawić się najpewniej w przyszłym roku. 

Assassin's Creed Valhalla zbliża się wielkimi krokami. Najnowsza odsłona niezwykle popularnego cyklu od Ubisoftu przeniesie nas do czasów Wikingów i pozwoli przeżywać przygody, jako jeden z nich. Do premiery został już mniej niż miesiąc, więc w Internecie pojawia się coraz więcej materiałów, które mają zachęcić potencjalnych graczy do sięgnięcia po oferowaną przygodę. 

Zaostrzony marketing nie jest bynajmniej jedyną rzeczą, jaka pojawia się przy okazji zbliżającej premiery nowej odsłony Assassin's Creed. Zawsze towarzyszą jej bowiem doniesienia na temat kolejnej części, która ma nastąpić po kilkunastu miesiącach. Nie inaczej jest w tym przypadku. Pojawiają się bowiem poszlaki, które gracze odczytują jako dowody na przeniesienie serii w azjatyckie klimaty. 

Wszystko to za sprawą  prac Johna Bigorgne - jednego z artystów w Ubisoft Montreal, który miał okazję pracować już wcześniej przy serii o Skrytobójcach. Co więcej, wśród jego prac można znaleźć także tę przedstawiającą wikingów w stylu z Assassin' s Creed - obrazek pojawił się na długo przed zapowiedziami Valhalli. 

Dwie prace pojawiły się już trzy lata temu (gracze tłumnie dokopali się do nich w ostatnich dniach) i przedstawiają postacie stylizowane na te, którymi możemy sterować w kultowej serii od francuskich deweloperów i już na pierwszy rzut oka widać, że powiązane są z Azją! Fani od dawna tłumnie błagają Ubisoft o taką odsłonę, więc być może wreszcie pojawi się odpowiedź na tego typu prośby. Oceńcie sami:

Assassin's Creed w JaponiiAssassin's Creed Ninja

AKTUALIZACJA #1

Jak słusznie zauważyli niektórzy z czytelników, obrazy nie są nowe - twórca stworzył je już przeszło 3 lata temu. Teraz dokopała się do nich szersza widownia. Należy zaznaczyć, że odpowiednio wcześniej pojawiły się także wspomniane w tekście grafiki z Wikingami, co może sugerować, że Azja jest rzeczywiście następna w kolejce.

Źródło: https://segmentnext.com/2020/10/23/next-assassins-creed-game-could-be-china-japan/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft