Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 15:03
God of War PS5 Boost Mode
2511V

PS5 Boost Mode w God of War i Final Fantasy VII Remake? Gry otrzymały „wsparcie”

Sony aktualizuje wcześniej wydane produkcje i przygotowuje wielkie tytuły na nadejście PlayStation 5. Według najnowszych informacji – trzy gry otrzymały „wsparcie” do PS5, co może oznaczać zadbanie o Boost Mode.

Sony musi ręcznie ulepszać gry z wciąż aktualnej na nową generację i właśnie z tego powodu korporacja zadbała o Boost Mode. Wykorzystanie technologii zapowiedziało między innymi Sucker Punch Productions, które zapewni 60 klatek na sekundę w Ghost of Tsushimie – gracze pobiorą aktualizację i dzięki niej produkcja wykorzysta dodatkową moc PlayStation 5.

Podobną sytuację możemy zobaczyć w przypadku God of War 3 Remastered, God of War (2018) i Final Fantasy 7 Remake. Lance McDonald, który włączył Bloodborne w 60 fps na PS4 czy też odkrył emulator do pierwszego PlayStation w MediEvilu, potwierdził, że na serwerach Sony znajdują się już aktualizacje do wspomnianych gier, które posiadają wzmiankę o „wsparciu PS5”.

Zainteresowany jeszcze nie instalował aktualizacji, więc nie może dokładnie potwierdzić, jakie korzyści otrzymają produkcje na nowej generacji, ale możemy podejrzewać, że deweloperzy postanowili wykorzystać odrobinę potencjału nowej generacji.

Źródło: Twitter: manfightdragon

Tagi: boost mode playstation 5 ps5