Naughty Dog chwali wsteczną kompatybilności PS5. Ghost of Tsushima zadziała w 60 fps

Gry
3614V
Naughty Dog chwali wsteczną kompatybilności PS5. Ghost of Tsushima zadziała w 60 fps
Wojciech Gruszczyk | 09.10.2020, 21:09

Naughty Dog oraz Sucker Punch Productions to pierwsze zespoły Sony, które zareagowały na wiadomość o udostępnieniu przez Japończyków 99% katalogu gier z PlayStation 4 na PlayStation 5. Wiadomość szczególnie dobrze przyjęli twórcy serii The Last of Us, którzy przygotowali nawet ładną grafikę.

Po wielu miesiącach oczekiwania, Sony w końcu zdradziło konkretne informacje dotyczące wstecznej kompatybilności na PlayStation 5. Gracze otrzymają możliwość zagrania w 99% katalogu wstecznej kompatybilności, a część produkcji zostanie ulepszonych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Naughty Dog nie ukrywa zadowolenia, że fani otrzymają dostęp do całego katalogu studia z PlayStation 4 na PlayStation 5. Deweloperzy podkreślają, że gracze otrzymają możliwość zapoznania się z seriami Uncharted, The Last of Us oraz Jak.

To jednak nie koniec dobrych informacji. Sucker Punch Productions potwierdziło, że Ghost of Tsushima jest jedną z pozycji wykorzystujących Game Boost i tytuł o samuraju zadziała na PlayStation 5 w 60 klatkach na sekundę. Deweloperzy podkręcili także szybkość wczytywania.

Teraz pozostaje tylko zaczekać aż Sony przedstawi pełną listę pozycji korzystających z Game Boost – na zestawieniu na pewno pojawi się kilka hitów z PS4, które będą działać i wyglądać lepiej na PS5.

Według niepotwierdzonych informacji, Bloodborne znajduje się na tej liście.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog i SuckerPunchProd

Komentarze (178)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper