Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2020 16:51
Immortal fenyx risign
796V

Immortals Fenyx Rising bez nagości i wulgaryzmów - informacje o grze Ubisoftu

Immortals Fenyx Rising, nadchodzący projekt Ubisoftu, został sklasyfikowany przez australijską agencję ratingową.

Immortals Fenyx Rising otrzymało niedawno nowy gameplay. Grę miał okazję testować również Kajetan - jego opinię na temat produkcji Ubisoftu możecie przeczytać po kliknięciu tutaj. Tytuł, za który odpowiada oddział Ubisoftu położony w Montrealu, zadebiutuje na PC, Xboksie One, Xboksie Series X|S, PlayStation 4, a także PlayStation 5 już 3 grudnia, więc nie dziwi fakt, że organizacje ratingowe zaczynają oceniać zawartość rzeczonej gry.

Raport z australijskiej strony klasyfikacyjnej sugeruje, że Immortals Fenyx Rising będzie pozbawione nagości i użycia wszelkiego rodzaju używek. W grze będzie także łagodny język, co oznacza, że nadchodzący projekt jest kierowany dla młodych, jak i starszych odbiorców. Podczas rozgrywki będziemy natomiast świadkami przemocy.

Warto przypomnieć, że Immortals Fenyx Rising jest pozycją TPP oferującą baśniowy, otwarty świat zahaczający o realia mitologii greckiej. Wcielimy się w tytułowego bohatera/bohaterkę - Fenyx - który/która będzie musiała stawić czoła Tyfonowi, pół człowiekowi i pół zwierzęciu. 

Źródło: https://gamingbolt.com/immortals-fenyx-rising-australian-rating-confirms-in-game-purchases

Tagi: Immortals Fenyx Rising Ubisoft