Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2020 10:48
uncharted sully Wahlberg
11330V

Film Uncharted z pierwszymi zdjęciami z planu. Gracze narzekają na wizerunek Marka Wahlberga

Prace na planie „Uncharted” trwają w najlepsze, więc nie musieliśmy zbyt długo czekać na pierwsze zdjęcia prezentujące Mark Wahlberg w roli Sully'ego. Aktorowi brakuje charakterystycznych cech kojarzonych z tą postacią.

W Berlinie trwają prace nad filmem „Uncharted”, która ma trafić do kin w przyszłym roku. Ostatnio Tom Holland opowiedział o przebiegu prac, tymczasem do Sieci wyciekł pierwsze zdjęcia pokazujące kreację Marka Wahlberga.

Aktor będzie miał okazję wcielić się w Sully'ego – jedną z najważniejszych postaci z całej serii Uncharted, która ma niebagatelny wpływ na rozwój Nathana Drake'a. Wydarzenia z filmu przedstawią młodego poszukiwacza skarbów, który dopiero pozna swojego przyszłego mentora i przyjaciela.

Tuż po pojawieniu się pierwszych zdjęć z planu, nie musieliśmy długo czekać na reakcje graczy, którzy mają swoje wyobrażenie o filmie. Ich zdaniem Mark Wahlberg nie przypomina Sully'ego, ponieważ brakuje mu charakterystycznego wąsa oraz cygara.

Należy zwrócić uwagę, że Ruben Fleischer nie przedstawi adaptacji żadnej z produkcji Naughty Dog, a zadaniem reżysera jest rozbudowanie uniwersum – to film ma zachęcić do gier oraz zapewnić dodatkową wiedzę o bohaterze PlayStation.

 

Źródło: https://hu.ign.com/uncharted-movie/61562/news/az-uncharted-forgatasarol-kiszivargott-kepeken-lathatjuk-tom-hollandet-es-mark-wahlberget-nathan-es

Tagi: film film Uncharted uncharted