Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.10.2020 11:07
Netflix
1185V

Wyprawa na Księżyc chwalona przez recenzentów. Zobaczcie fragment animacji Netflixa

"Wyprawa na Księżyc" wygląda zaskakująco dobrze - prawie jak nowość od słynnego studia Pixar. Po kilku zwiastunach animacja, którą będzie można oglądać od jutra na Netflixie, dorobiła się filmiku z fragmentem jednej sceny.

"Wyprawa na Księżyc" to wspólne przedsięwzięcie amerykańskiego i chińskiego studia animacji, stworzone na zamówienie Netflixa.

Dzisiaj możemy przyjrzeć się krótkiemu fragmentowi nadciągającego filmu, którego długość to 100 minut. W animacji wyreżyserowanej przez Glena Keane'a prześledzimy losy młodej dziewczyny, która konstruuje rakietę i wyrusza w podróż na naturalnego satelitę Ziemi, gdzie poszukuje legendarnej bogini Księżyca. Jak widać w produkcji nie zabraknie humoru - oczywiście w rodzinnym wydaniu, tak by z filmu mogli się cieszyć widzowie w każdym wieku. 

Już teraz można powiedzieć, że "Wyprawa na Księżyc" cieszy się z dobrych ocen krytyków. Recenzenci wystawiają filmowi średnio ocenę na poziomie 7,7/10 (dane z Rotten Tomatoes i IMDB), chwaląc animację, muzykę i przede wszystkim wzruszającą, ciepłą fabułę produkcji. Film wykonany w konwencji musicalu może nie wspina się na poziom najlepszych animacji Pixara, ale stanowi wg większości dziennikarzy dobrą rozrywkę.

Premiera rzeczonej animacji odbędzie się już jutro, 23 października. Sprawdźcie przy okazji 10 filmów idealnych na rodzinny seans w ofercie Netflixa.

Tagi: animacja Netflix wyprawa na ksiezy