Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2020 20:46
Spider-Man vs Venom
2186V

Spider-Man vs. Venom w świecie Insomniac Games? Twórcy opublikowali teaser i pokazują stroje

Insomniac Games zdradziło ciekawostkę, która może zaintrygować wielu fanów Spider-Mana. W uniwersum studia znajduje się nie tylko Peter Parker oraz Miles Morales, ale gracze mogą spotkać także Eddiego Brocka. Ta informacja nie pojawiła się bez przyczyny.

W listopadzie na rynku zadebiutuje Spider-Man: Miles Morales oraz Spider-Man Remastered, a według plotek, twórcy mają także pracować nad Spider-Man 2. Insomniac Games otrzymało za zadanie rozwijanie własnego uniwersum z bohaterami Sony.

Twórcy promują teraz Spider-Man: Miles Morales i obok przedstawiania szczegółów czy też rozgrywki, otrzymujemy także małe zajawki zwiastujące prace deweloperów. Studio opublikowało dzisiaj rozmowę z Gankem Lee (najlepszy przyjaciel Moralesa), który pokazuje mu wycinek z Daily Bugle – autorem zdjęć jest Edward Brock!

Jest to niezwykle ważna wiadomość, ponieważ mamy potwierdzenie, że w świecie Insomniac Games (twórcy rozwijają swoje uniwersum – niezależne od MCU) pojawi się Eddie, więc pewnie i w przyszłości staniemy do walki z Venomem.

Twórcy pokazali także nowe stroje Moralesa – możecie tutaj zobaczyć ubrania, które na pewno wielu graczy chętnie wykorzysta podczas przemierzania miasta i wykonywania misji.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment