Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 17:08
Scorn Xbox Series X
1990V

Scorn powraca z dalekiej otchłani i trafia na Xbox Series X. Klimatyczny horror na next-genie

Pamiętacie jeszcze o Scorn? Produkcja wraca z dalekiej podróży i zmierza na Xboksa Series X. Przerażająca gra została zaprezentowana na Inside Xbox i gracze mogą szykować się na intensywną historię z wieloma budzącymi grozę widokami.

Scorn zostało zapowiedziane kilka lat temu i za produkcję odpowiada niezależne studio Ebb Software z Belgradu. Jest to pierwszoosobowy horror, którego autorzy podczas tworzenia świata inspirowali się twórczością szwajcarskiego malarza H.R. Gigera. Artystę możecie kojarzyć, ponieważ to on odpowiada za projekt ksenomorfa z filmowej serii Obcy.

Deweloperzy zaproszą śmiałków do przerażającego świata, który został niemal w całości stworzony z materii organicznej – nawet kolejne bronie głównego bohatera zaprojektowano z żyjących elementów. Gameplay w tym wypadku korzysta z rozwiązań znanych z takich tytułów jak SOMA lub Amnesia i podczas rozgrywki będziemy eksplorować kolejne lokacje, a najważniejszym aspektem pozycji jest unikalny klimat. Twórcy zapewnią także szereg zagadek logicznych.

Scorn na Xbox Series X

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Tagi: Ebb Software Scorn