Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2017 16:24
Scorn nowy horror
1219V

Scorn potrafi przerazić. Gameplay z mocnego horroru inspirowanego twórczością H.R. Gigera

Niespełna 8 minut trwa pierwszy materiał prezentujący rozgrywkę z Scorn. Serbowie w tym wypadku szykują dla graczy przerażającą wizję kosmosu, w której gracze zmierzą się z ciekawymi bestiami. O tym tytule warto pamiętać.

Scorn to pierwszoosobowy horror przygotowany przez studio Ebb Software. Twórcy zdecydowali się w tym wypadku postawić na mroczną atmosferę, którą docenią miłośnicy malarstwa H.R. Gigera – autora projektu ksenomorfa z filmu Obcy.

Koszmar powraca. Nowe Nightmare Creatures zapowiedziane na PAX West 2017

W produkcji gracze trafią do obcego, odizolowanego świata, który jest przepełniony przerażającymi wizjami przygotowanymi przez wspomnianego malarza. W trakcie opowieści należy przemierzać kolejne miejsca stworzone z nietypowej materii organicznej, ale warto zaznaczyć, że każdy region w tym wypadku posiada swoją indywidualną stylistykę oraz własne zagadki logiczne.

Główny bohater przechadzając się po świecie korzysta z nowych broni oraz uczy się kolejnych zdolności – moce oraz oręż są niezbędne do walki z groźnymi przeciwnikami, jednak pojedynki w  Scorn nie są najważniejsze. Twórcy stawiają na eksplorację i poznawanie świata.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą prezentację rozgrywki i taka propozycja może zainteresować wielu graczy. Aktualnie tytuł zmierza wyłącznie na komputery osobiste, ale możemy mieć nadzieję, że przy odpowiednim zainteresowaniu, produkcja wskoczy również na konsole.

Grę można wspierać na Kickstarterze.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: ebb software scorn zapowiedź