Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2020 17:07
The Last of Us 2 Derek Phillips
2542V

Derek Phillips pracuje nad nową grą, ale nie jest to dodatek do The Last of Us 2 [aktualizacja #1]

Naughty Dog wciąż nie przedstawiło informacji dotyczących Frakcji z The Last of Us 2, ale fani wciąż mają nadzieje, że deweloperzy zmienili zdanie i chcą nam opowiedzieć fabularne DLC. Oczekiwania społeczności rozbudził Derek Phillips, który opublikował istotne zdjęcie. [Aktualizacja #1]

The Last of Us 2 to najdłuższa gra w historii Naughty Dog, która jednak trafiła na rynek bez trybu sieciowego. Studio wciąż nie wspomina o oczekiwanej rywalizacji PVP, ale możemy mieć nadzieję, że zespół zaproponuje graczom oczekiwany wariant zabawy.

Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że The Last of Us Part II oferuje wyjątkowo bogatą historię, którą w prosty sposób można rozbudować. To właśnie z tego powodu część fanów ma nadzieję, że Neil Druckmann zmienił plany i chce nam opowiedzieć dodatkową przygodę.

Sytuację podgrzał wspomniany Derek Phillips, który opublikował zdjęcie w kostiumie do motion capture – aktor wcielił się w Jerry'ego Andersona (ojciec Abby) i potwierdził, że „wraca do pracy”. Sympatycy serii wierzą, że Naughty Dog chce faktycznie opowiedzieć nam nową historię, która może przykładowo rozbudować wątek Abby.

Czy jest to możliwe? Trudno powiedzieć, ale łatwo sobie wyobrazić historię, która jeszcze lepiej pozwoli zrozumieć motywację Abigail – jak wiadomo dla wielu segment tej postaci był najlepszą częścią The Last of Us 2.

[Aktualizacja #1]

Gdy kolejne media zaczęły pisać o wiadomości Phillipsa, aktor opublikował drugą wiadomość, w której potwierdził: nie rozwija DLC do The Last of Us 2.

Źródło: Twitter: derekphillips

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II