Wiedźmin 3 ulepszony na Nintendo Switchu. CD Projekt RED potwierdził również aktualizację do Wojny Krwi

News
2724V
Wiedźmin 3 ulepszony na Nintendo Switchu. CD Projekt RED potwierdził również aktualizację do Wojny Krwi
Wojciech Gruszczyk | 20.10.2020, 20:48

CD Projekt RED potwierdził przygotowanie aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Wojny Krwi: Wiedźmińskich opowieści w wersjach dla Nintendo Switcha. Studio usunęło błędy i poprawiło przesyłanie rozgrywki na drugą platformę.

CD Projekt RED w ostatnich tygodniach skupia się wyłącznie na promowaniu Cyberpunka 2077, ale najwidoczniej mniejszy zespół wciąż pracuje nad poprawieniem doświadczenia w już wydanych grach. Twórcy dzisiaj potwierdzili przygotowanie aktualizacji do Wiedźmina 3: Dziki Gon oraz Wojny Krwi: Wiedźmińskich opowieści.

W głównej mierze deweloperzy zajęli się usunięciem błędów, poprawą stabilności oraz otrzymaliśmy także ważną nowość w turowej przygodzie na Nintendo Switcha. Teraz gracze prześlą rozgrywkę do chmury (ze Steam i GOG-a) i załadują go na hybrydowej konsoli. Jednocześnie ta sama funkcja została poprawiona w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Tak prezentują się wszystkie szczegóły:

Wiedźmin 3: Dziki Gon — lista zmian aktualizacji 3.7:

  • Zaktualizowano czcionkę oraz lokalizację w języku chińskim uproszczonym 
  • Naprawiono błąd, wskutek którego przenoszenie wielu zapisów z i do platform Steam/GOG.COM sprawiało, że gra się blokowała
  • Liczne poprawki błędów
  • Ogólne poprawki stabilności gry

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści — lista zmian aktualizacji 1.0.2

  • Wprowadzono system zapisów w chmurze, umożliwiający przenoszenie zapisów z platform Steam i GOG.com na Nintendo Switch
  • Liczne poprawki błędów i stabilności gry

Sprawdziliście już Switchera? Zachęcam do przeczytania moich wrażeń z obu produkcji CD Projekt RED: recenzja Wiedźmina 3: Dziki Gon (Switch) oraz opinia o Wojnie Krwi: Wiedźmińskich opowieściach (PC).

Źródło: Twitter: witchergame

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper