Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 19:22
Europa Universalis 2 promocja gog
850V

Europa Universalis 2 za darmo. GOG rozdaje produkcję

GOG rozdaje kolejną produkcję. Gracze mogą tym razem sięgnąć po Europa Universalis 2 i rozpocząć podbijanie kolejnych terenów w klasycznej pozycji Paradox Entertainment. Gra ma już swoje lata, ale w swoim czasie osiągnęła spory sukces.

Od czasu do czasu GOG zaprasza graczy na pobieranie kolejnych darmowych produkcji. W najnowszej promocji możemy sięgnąć po Europa Universalis 2 – klasyk zadebiutował w 2001 roku, więc nie posiada dużych wymagań, więc raczej każdy zainteresowany będzie mógł bez problemu zapoznać się z propozycją.

Europa Universalis 2 w swoim czasie zebrało oceny na poziomie 87% – dziennikarze zachwalali między innymi nowości w systemie rozgrywki, ale niektóre redakcje wspominały, że pozycja nie oferuje wielu nowości i trudno tutaj mówić o pełnoprawnej kontynuacji.

Jak jest naprawdę? Możecie się przekonać zapoznając się ze strategią. GOG rozdaje tytuł przez następne 91 godzin, więc na pewno znajdziecie czas, by wrzucić grę na listę, a w wolnym czasie sprawdzić produkt Paradox Entertainment. Warto dodać, że Europa Universalis 2 zajmuje zaledwie 297MB.

Pamiętajcie również o promocji Epic Games, dzięki której zgarniecie dwie gry za darmo. Microsoft również zaprosił dzisiaj graczy na Deals with Gold.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: Europa Universalis II Paradox Interactive strategy first