Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2020 15:42
Amnesia: A Machine for Pigs
1121V

2 gry za darmo. Gracze mogą poznać Amnesia: A Machine for Pigs

Na dobry początek weekendu możemy sięgnąć po kolejne dwie gry oferowane przez Epic Games. Twórcy silnika Unreal Engine tym razem oferują między innymi Amnesia: A Machine for Pigs, a jednocześnie zapowiadają kolejne pozycje przygotowane dla klientów.

Epic Games nie zwalnia i systematycznie zaprasza graczy na pobieranie kolejnych gier. Jest to naprawdę przyjemna oferta, dla której faktycznie warto zainstalować dodatkową platformę. Część fanów rozgrywki na PC ma z tym problem, ale w tym wypadku systematycznie pobieramy nowe gry.

Amnesia: A Machine for Pigs – pobierz za darmo

Kingdom New Lands – pobierz za darmo

Platforma tym razem oferuje klasyczny horror z 2013 roku, który w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 72%. Jest to dobra zabawa na jeden raz (ukończenie gry zajmuje 4 godziny), więc warto wrzucić produkcję na listę i w wolnej chwili zapoznać się z propozycją studia The Chinese Room. Z drugiej strony możemy tym razem sięgnąć po Kingdom New Lands – jest to side-scrollowa strategia 2D, w której deweloperzy zawarli także elementy RPG. Całą historię poznacie w 8 godzin (choć wymaksowanie tytułu zajmuje nawet 40 godzin) i tytuł zebrał oceny na poziomie 87% (wersja na Xboksa).

Oferta będzie dostępna do 22 października, czyli już w najbliższy czwartek ponownie odbędzie się wymiana gier. W przyszłym tygodniu otrzymamy Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. Jak widać Epic Games zaoferuje graczom kolejny horror – pewnie znajdą się chętni, którzy zapoznają się z przygodami pod koniec miesiąca.

Sprawdźcie także inne promocje: oferta z PlayStation Store, Trine 4 na Xboksa One oraz 3 tytuły za darmo na weekend od Microsoftu.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: amnesia epic games kingdom new lands promocja