Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 17:01
The Sims 4 Śnieżna Eskapada
790V

The Sims 4 Śnieżna Eskapada nadciąga. EA zapowiada rozbudowany dodatek

Maxis nie kończy z rozwojem The Sims 4. Twórcy właśnie zaprezentowali kolejne rozszerzenie do cenionej produkcji, które zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu. Zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły The Sims 4 Śnieżna Eskapada.

The Sims 4 Śnieżna Eskapada to już dziesiąty dodatek do wielkiej produkcji studia Maxis, który tym razem zaproponuje fanom serii majestatyczny i spokojny świat Mt. Komorebi – lokacja jest prezentowana przez deweloperów jako „nowe miejsce dla Simów szukających ucieczki od codzienności lub nowego wymarzonego domu”. Twórcy podczas przygotowania lokacji inspirowali się Japonią i zaoferują graczom zróżnicowane zajęcia – od relaksu w górskich gorących źródłach, medytację, aż po branie udziału w niebezpiecznych zajęciach sportowych.

Tak propozycję zapowiedział Graham Nardone, producent The Sims 4 Śnieżna Eskapada:

„Zespół The Sims nieustannie odkrywa nowe sposoby, w jakie Simomaniacy mogą bawić się życiem. The Sims 4 Śnieżna Eskapada da im swobodę planowania przygód w nowym świecie Mt. Komorebi. Niezależnie od tego, czy Simowie chcą pojeździć na stokach i wybrać się na odważne wycieczki po górach, wolą odpocząć podczas malowniczych wędrówek, czy nawet zbudować swój nowy wymarzony dom, ten dodatek zapewni rozrywkę każdemu graczowi.”

Deweloperzy podkreślają, że Mt. Komorebi jest pierwszym światem w The Sims 4, który oferuje domy mieszkalne oraz parcele do wynajęcia. W grze znajdziemy trzy główny dzielnice, w których bohaterowie mogą spędzać czas na wakacjach lub wyruszyć na spełnienie swoich śnieżnych marzeń. W grze znajdzie się ponad 130 nowych przedmiotów w trybie tworzenia Sima – studio pamiętało o odpowiednich stylizacjach na zimne wieczory, ale także zapewniło nowoczesne, codzienne stroje lub japońskie tradycyjne ubrania. Produkcja zaoferuje także tradycyjne i nowoczesne meble.

Po odpowiednim ubraniu Sima, gracze mogą wyruszyć na podbijanie stoków – w The Sims 4 Śnieżna Eskapada znajdziemy opcję jeżdżenia na nartach, snowboardzie i sankach. Zainteresowani poprawią nawet swoje wyniki w wspinaczce skałkowej.

The Sims 4 Śnieżna Eskapada otrzyma także nowe funkcje wpływające na osobowość i relacje Simów: Styl życia oraz Odczucia.

„16 wyjątkowych stylów życia wpłynie na zachowania i nawyki postaci, zmieniając ich bardziej niż typowe cechy osobowości. Będą one odzwierciedleniem przeżyć naszych bohaterów. Odczucia pokażą, jak wspólne doświadczenie może w różny sposób trwale wpłynąć na relacje Simów i dostępne interakcje społeczne.”

Dodatek będzie dostępny od 13 listopada. Przeczytajcie nasze recenzje ostatnich dodatków do The Sims 4 – Wyprawa na Batuu oraz Życie Eko.

Źródło: Informacja prasowa: Electronic Arts

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims The Sims 4 The Sims 4 Śnieżna Eskapada