Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 15:39
Spider-Man mem - To Ty jesteś Spide-Manem
5478V

Spider-Man z PS4 i PS5 ponownie krytykowany. Peter Parker wygląda jak syn Mary Jane?

Insomniac Games promuje Spider-Man: Remastered oraz Spider-Man: Miles Morales. Twórcy właśnie opublikowali ciekawą rozmowę pomiędzy Peterem Parkerem oraz Milesem Moralesem i gracze ponownie nie są zadowoleni z odświeżonego wyglądu głównego bohatera serii.

W ostatnich dniach Insomniac Games często pokazuje nowe fragmenty Spider-Man: Miles Morales i na wielu materiałach przewija się Parker – nawet dzisiaj otrzymaliśmy materiał, który pokazuje głównego bohatera serii.

Twórcy jednak cały czas prezentują herosa w masce, więc część graczy mogło już zapomnieć, że deweloperzy postanowili zmienić twarz Petera i jego nowy wizerunek nie pojawia się wyłącznie w Spider-Man: Remastered, ale również w Spider-Man: Miles Morales.

Teraz deweloperzy opublikowali ciekawą wymianę wiadomości – Peter rozmawia z Milesem, a podczas dyskusji zostaje opublikowane znane zdjęcie. Materiał potwierdza, że w nadciągającej przygodzie pojawi się już nowy aktor.

Gracze jednak szybko dostrzegli, że Peter Parker wygląda znacznie młodziej od Mary Jane, ponieważ wizerunek wybranki serca superbohatera nie został zmieniony. Nie brakuje nawet głosów, według których Peter prezentuje się niczym syn lub młodszy brat od MJ.

Czy jest aż tak źle? Przekonajcie się sami. Na pewno warto przypomnieć, że w samym Spider-Manie pojawia się kilka scen, które mogą wyglądać dość dziwnie w sytuacji, gdy zmieniono twarz tylko Petera.

SpiderMan nowa twarz MJ

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment