Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 21:14
Tworzyć gry Patryk Polewiak
892V

Tworzyć gry to pierwsza w Polsce książka o pracy w branży gier. Poznajcie szczegóły

Jeszcze w październiku do księgarń w naszym kraju trafi książka „Tworzyć gry”, w której doświadczony menadżer, producent i projektant gier przedstawi wiele ciekawych informacji dotyczących naszej branży. Rozważacie pracę przy tworzeniu wielkich produkcji? Zapoznajcie się z pracą Patryka Polewiaka.

Tworzenie gier to marzenie wielu graczy, ale jak naprawdę wygląda projektowanie produkcji, z którymi następnie mierzą się fani elektronicznej rozgrywki z całego świata? Na to pytanie odpowie Patryk Polewiak, który w swojej książce zatytułowanej „Tworzyć gry” dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w rozwijaniu wielu ciekawych projektów.

Autor jest menedżerem, producentem i projektantem gier wideo, który od niemal dekady pracuje nad różnorodnymi projektami – podczas swojej kariery współpracował między innymi z Bloober Team i One More Level, ale także jest jednym z współzałożycieli studia Polyslash („We. The Revolution”). Polewiak już wcześniej dzielił się swoim doświadczeniem przez udział w dziesiątkach konferencji, między innymi: Digital Dragons, Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier czy też Women in Technology. Teraz jednak postanowił przelać swoją wiedzę na papier i tak właśnie powstała wspomniana książka.

W „Tworzyć gry” znajdziecie opinie Patryka oraz innych pracowników branży (graficy, programiści, scenarzyści, twórcy studiów, a także specjaliści od marketingu i business developerzy), którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem. W książce znajdziecie zalety i wady pracy w naszej branży, ale także szczegóły dotyczące pierwszych kroków, wyboru specjalizacji, szukania pracy, tworzenia portfolio, aplikowania, rozmów kwalifikacyjnych czy też nawet anegdoty z rozwijania pozycji.

Tworzyć gry” trafi na półki sklepowe 28 października, ale książkę możecie zamówić już teraz.

Tworzyć gry okładka

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: książka patryk polewiak tworzyć gry