Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2020 17:06
Bany Call of Duty: Warzone
1146V

Twórcy Call of Duty: Warzone banują tysiące graczy. Studio potwierdziło gigantyczną czystkę serwerów

Infinity Ward kontynuuje eliminację cheaterów z serwerów Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare. Deweloperzy w ostatnich dniach wyrzucili ze swoich gier tysiące graczy, a jednocześnie zespół zapowiedział kolejne prace w celu wyeliminowania oszustów z wciąż najnowszych odsłon Call of Duty.

Wczoraj zobaczyliśmy tryb zombie z Call of Duty Black Ops Cold War, a wkrótce rozpocznie się zamknięta beta najnowszej części Call of Duty. Nie oznacza to jednak, że Infinity Ward zakończyło prace nad rozwojem Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare.

Deweloperzy potwierdzili ostatnie doniesienia i przedstawili konkretną liczbę zbanowanych graczy – od zeszłego roku z serwerów Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare zostało wyrzuconych ponad 200 000 kont.

Już pod koniec zeszłego tygodnia pojawił się sygnały, według których twórcy przed startem najnowszego sezonu Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare zdecydowali się na spore czyszczenie serwerów. Z gier zostało podobno wyrzuconych kilkadziesiąt tysięcy graczy. Twórcy nie potwierdzili konkretnej liczby, ale ujawnili, że w ostatnich dniach odbyła się fala banów.

Infinity Ward podkreśliło, że na serwerach Call of Duty nie ma miejsca dla oszustów i wszystkie przejawy niesportowej rywalizacji spotkają się z banami.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/200000-accounts-have-been-banned-from-call-of-duty-modern-warfare-and-warzone/1100-6482808/

Tagi: Activision Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Warzone Infinity Ward