Halo Infinite. Kampania i tryb wieloosobowy mogą zostać wydane osobno

News
1635V
Halo Infinite. Kampania i tryb wieloosobowy mogą zostać wydane osobno
Igor Chrzanowski | 18.10.2020, 16:55

Halo Infinite miało być jednym z najważniejszych tytułów startowych dla nowej generacji konsol Microsoftu, a póki co okazuje się, że gra wpadła w poważne tarapaty i być może zostanie wydana w kawałkach.

Phil Spencer udzielił ostatnio bardzo obszernego wywiadu serwisowi Kotaku, gdzie w rozmowie z samym jego redaktorem naczelnym opowiedział o kilku bardzo ważnych kwestiach - między innymi o tym, że gry Bethesdy już raczej nie pojawią się na maszynach konkurencji.

Sporo osób mogło jednak pominąć fakt, że nawet sam szef marki Xbox nie jest do końca pewien tego w jakiej kondycji znajduje się obecnie Halo Infinite, o co usilnie dopytywał się Stephen Totilo z Kotaku. Okazuje się, że Spencer ogrywał już najnowszą produkcję 343 Industries w nowszej wersji, jednak nie zamierza komentować tego co ujrzał wtedy na ekranie.

Jedno jest jednak pewne, Microsoft nie odpuści w tej kwestii i będzie pracowało nad nadchodzącym Halo tak długo, aż gra osiągnie zadowalający poziom. We wspomnianym wywiadzie prowadzący zapytał między innymi o możliwość wypuszczenia tytułu na rynek w dwóch terminach - osobno kampanię i osobno tryb wieloosobowy.

Chcemy aby ludzie poczuli, że rzeczywiście dostali prawdziwe Halo. Myślę, że możemy rozważyć taką opcję, więc uważam, że można o tym porozmawiać, jednakże chcemy być pewni tego, że postępujemy tak jak należy.

Nie ma co ukrywać, że pokazane kilka miesięcy temu demo Halo Infinite było co najmniej rozczarowujące, dlatego Microsoft zrobi teraz wszystko, aby dostarczyć na rynek produkt najwyższej klasy, który nie będzie wyglądał jak budżetowa podróbka robiona na lewo.

Źródło: https://www.dualshockers.com/halo-infinite-campaign-multiplayer-release/ https://kotaku.com/xbox-boss-phil-spencer-on-series-x-launch-halo-infinit-1845392984

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych