The Mandalorian Sezon 3 będzie kręcony jeszcze przed końcem roku. Disney nie zamierza zwlekać

Filmy/seriale
1201V
The Mandalorian Sezon 3 będzie kręcony jeszcze przed końcem roku. Disney nie zamierza zwlekać
Kajetan Węsierski | 18.10.2020, 13:30

Wygląda na to, że Disney zamierza jak najlepiej wykorzystać rok 2020. Najnowsze doniesienia informują, że aktorzy serialu "The Mandalorian" wrócą na plan zdjęciowy jeszcze w tym roku. 

Sezon drugi serialu "The Mandalorian" wystartuje dla subskrybentów Disney + jeszcze w tym miesiącu! Pierwszy odcinek zadebiutuje 30 października, a kolejne będą ukazały się co tydzień. Ze względu na zbliżającą się premierę, udostępniono nowy zwiastun, który ma zachęcić i przypomnieć wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen, że zbliża się dla nich prawdziwa uczta! 

Dalsza część tekstu pod wideo

Co więcej, wygląda na to, że twórcy nie zamierzają zwlekać. Jon Favreau przekazał w najnowszym wywiadzie dla Variety, że produkcja następnego sezonu rozpocznie się "już niedługo". Chwilę później uściślił, że kamery pójdą w ruch prawdopodobnie jeszcze przed końcem bieżącego roku! Jest to świetna informacja dla fanów i pozostaje liczyć na to, że nawet jeśli pandemia ponownie zamknie plany zdjęciowe, Disney zdąży nagromadzić sporo materiału. 

Showrunner potwierdził, że podczas prac zachowane zostaną wszelakie reguły bezpieczeństwa, a liczne protokoły doskonale przygotowały aktorów oraz ekipę produkcyjną, aby odpowiednio wrócić na plan. Duża część ma być wykonywana komputerowo, więc, jak sam stwierdził, "wszystko powinno pójść dobrze". Cóż, my czekamy! 

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/star-wars-the-mandalorian-season-3-begin-filming-before-2021/

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper