The Mandalorian powróci w październiku. Disney potwierdza datę premiery 2. sezonu

Filmy/seriale
1370V
The Mandalorian powróci w październiku. Disney potwierdza datę premiery 2. sezonu
Wojciech Gruszczyk | 02.09.2020, 16:07

Disney właśnie potwierdził datę premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu „The Mandalorian”. Fani Gwiezdnych wojen mogą szykować się na nową przygodę, która rozpocznie się już pod koniec października.

„The Mandalorian” to zdecydowanie jeden z największych hitów Disney+, który jest ozdobą zestawienia i fani pierwszego sezonu wciąż czekali na szczegóły rozpoczęcia drugiej kampanii. Teraz otrzymaliśmy ostateczne informacje. 

Dalsza część tekstu pod wideo

30 października odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu i w następnych tygodniach poznamy nową historię rozwijającą uniwersum Star Wars. Twórcą serialu jest Jon Favreau, który potwierdził już prace nad trzecim sezonem. „The Mandalorian” jest jednym z nielicznych seriali, któremu udało się uniknąć problemów związanych z pandemią – twórcy zakończyli prace nad wszystkimi scenami jeszcze przed zamknięciem planów filmowych i telewizyjnych.

Teraz pozostaje tylko jedno pytanie – a kiedy w Polsce? Disney wciąż nie potwierdził planów dostarczenia Disney+ do naszego kraju, a według plotek platforma wystartuje na rodzimym rynku dopiero w przyszłym roku. Nie brakuje pesymistycznych wizji, według których usługa zostanie udostępniona dopiero pod koniec 2021 roku.

Źródło: Twitter: starwars

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper