Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 16:10
The Mandalorian 2
1297V

The Mandalorian 2 na pełnym zwiastunie. Disney przygotowuje na nową opowieść

Disney kuje żelazo póki gorące. Korporacja właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun drugiego sezonu „The Mandalorian”. Trailer zapowiada wydarzenia, których początek zobaczymy pod koniec października.

Disney kilka tygodni temu potwierdził datę premiery drugiego sezonu „The Mandalorian”, a teraz możemy spojrzeć na pełny zwiastun nowej historii. Korporacja pokazuje kilka efektownych scen, na których nie brakuje głównych bohaterów – dobrze ponownie widzieć Baby Yodę?

30 października zobaczymy pierwszy odcinek „The Mandalorian 2” i trzeba to ponownie powiedzieć głośno – szkoda, że w Polsce nie otrzymamy łatwego dostępu do tej przygody. Jestem przekonany, że Disney nie narzekałby na brak zainteresowania, ale niestety wciąż musimy czekać. Jak wiadomo dzisiaj korporacja ogłosiła start usługi na kolejnych, europejskich rynkach, ale wiele na to wskazuje, że Disney+ wyląduje w Polsce dopiero w przyszłym roku.

Trzeba jednocześnie dodać, że magicy z Disneya ponownie zaproponowali mocny zwiastun, który potrafi zainteresować historią. „The Mandalorian” to bez wątpienia perełka Disney+ i właśnie dla takich seriali można sięgać po streamingowe platformy.

Źródło: Twitter:Disney

Tagi: Disney The Mandalorian The Mandalorian 2