Ghost of Tsushima: Legends dostępne za darmo. Zobaczcie gameplay z nowego trybu

News
4110V
Ghost of Tsushima: Legends dostępne za darmo. Zobaczcie gameplay z nowego trybu
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2020, 17:53

Sucker Punch Productions właśnie zaprosiło graczy do rozgrywki w Ghost of Tsushima: Legends. Tryb kooperacji jest już dostępny za darmo, więc wojownicy mogą teraz wyruszyć na nowe misje, rozwijać bohaterów i mierzyć się z potężnymi przeciwnikami.

Ghost of Tsushima: Legends to darmowe rozszerzenie do najnowszej pozycji Sucker Punch Productions. Deweloperzy postanowili wykorzystać okazję i rozbudowali grę o tryb kooperacji, który korzysta z licznych japońskich legend oraz wierzeń, by zapewnić graczom odpowiednią rozgrywkę. Autorzy zamierzają oferować nową zawartość do rozgrywki, więc gracze mogą mieć pewność, że w następnych tygodniach wyruszą na kolejne misje.

W Ghost of Tsushima: Legends będziemy rozwijać nowych bohaterów, a sam tryb nie jest powiązany z kampanią. Deweloperzy zdecydowali się oddzielić rozgrywkę od fabuły, by mieć pewność, że zapewnią graczom zupełnie nowe doświadczenie.

Najnowsza aktualizacja do Ghost of Tsushimy wprowadziła także między innymi tryb Nowa Gra+, dzięki któremu zainteresowani ponownie zapoznają się z głównym wątkiem. Na naszej stronie przedstawiliśmy już szczegóły aktualizacji, a warto dodać, że pozycja Sucker Punch Productions skorzysta z mocy nowej generacji i dzięki trybowi Boost Mode samuraj będzie biegać w 60 klatkach na sekundę.

Jesteście zainteresowani Ghost of Tsushima: Legends? Sprawdźcie gameplay, a w przyszłym tygodniu zaprosimy naszą społeczność na recenzję dodatku. Sucker Punch Production opublikowało trzy aktualizacje (1.10, 1.11, 1.12), których łączny rozmiar wynosi 8,2GB.

Źródło: Twitter: SuckerPunchProd

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper