Enlisted z czasową ekskluzywnością na Xbox Series X|S. Gra będzie dostępna od premiery

News
1429V
Enlisted z czasową ekskluzywnością na Xbox Series X|S. Gra będzie dostępna od premiery
Wojciech Gruszczyk | 16.10.2020, 17:18

Twórcy Enlisted zapowiedzieli wydanie swojej strzelanki na Xboksy Series X|S i Gaijin Entertainment zdecydowało się na czasową ekskluzywność dla amerykańskiej platformy. Znamy szczegóły dotyczące premiery oraz specyfikacji na dwóch sprzętach.

Enlisted to realistyczny,wieloosobowy shooter w klimatach II wojny światowej, za który odpowiadają Gaijin Entertainment i Darkflow Software. Dzisiaj studia potwierdziły, że produkcja będzie dostępna od 10 listopada na Xboksie Series X i Xboksie Series S. Twórcy zdecydowali się na czasową ekskluzywność.

Trzeba jednak zaznaczyć, że na starcie Enlisted zostanie udostępniony w programie Game Preview, a do pozycji otrzymamy dostęp kupując Founder's Pack. Twórcy rozwijają produkcję na nowej wersji silnika Dagor i strzelanka będzie działać na Xboksie Series X w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a na Xboksie Series S w 1440p i również przy 60 fps. Deweloperzy zaznaczają, że oba urządzenia osiągają stabilne 60 klatek.

Twórcy zapowiadają wykorzystanie ray tracingu:

„System globalnego oświetlenia zaimplementowany w Enlisted sprawia, że światło w grze ma naturalny wygląd, reaguje na eksplozje czy destrukcje obiektów oraz będzie jeszcze lepiej działać na konsoli Xbox Series X|S dzięki sprzętowej obsłudze ray tracingu.”

Enlisted będzie dostępny w formie kampanii, które prezentują kluczowe bitwy z czasów II wojny światowej. Twórcy dbają o realia, więc podczas każdego fragmentu otrzymamy dostęp do frakcji, oddziałów, broni, sprzętu, pojazdów (naziemne i samoloty), które odpowiadają tym konkretnym działaniom wojennym. Na początku zapoznamy się z „Bitwą o Moskwę” (1941-1942), a kolejną kampanią, która pojawi się w ramach Game Preview będzie „Inwazja Normandzka”. Studio planuje już prace nad „Bitwą o Berlin”.

Sprawdźcie również listę zoptymalizowanych gier na premierę Xboksów Series X|S oraz zestawienie tytułów wykorzystujących technologię Smart Delivery.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych