Remothered: Broken Porcelain miażdżone w recenzjach. Kompromitujące bugi w filmiku

News
1433V
Remothered: Broken Porcelain miażdżone w recenzjach. Kompromitujące bugi w filmiku
Bartosz Dawidowski | 16.10.2020, 12:37

Niestety potwierdzają się pierwsze niepokojące doniesienia o tym, że Remothered: Broken Porcelain pojawiło się na rynku w okropnie niedopracowanym stanie.

W Sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Remothered: Broken Porcelain i potwierdzają się w nich niepokojące sygnały, o których pisaliśmy już 14 października.

W recenzji IGN, zakończonej werdyktem 4/10, redaktor donosi, że miał ogromny problem by w ogóle przejść Remothered: Broken Porcelain w związku z masą bugów. Niestety nie chodzi tylko o zabawne wizualne glitche, ale o poważne błędy, które często zmuszają do ładowania poprzednich save'ów, by w ogóle przejść do następnej sekcji gameplayu.

W podobnym tonie wypowiadają się redaktorzy Hobbyconsolas (ocena 4,9/10) czy GameRevolution (ocena 1/5). Na domiar złego redaktor GameRevolution pisze o słabej fabule gry, która jest niepotrzebnie zaplątana i źle zaprezentowana (zbyt szybko kończące się cutscenki).

Poniżej możecie zobaczyć filmik demonstrujący częśc bugów występujących w Remothered: Broken Porcelain. Trudno powiedzieć, czy deweloperom uda się jeszcze naprawić swój horror - w tym momencie sprawy wyglądają fatalnie.

Recenzje Remothered: Broken Porcelain:

  • Hobbyconsolas 4,9/10
  • IGN 4/10
  • GamesHedge 4/10
  • GameRevolution 1/5

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych