Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.10.2020 10:05
remothered
1255V

Remothered: Broken Porcelain "jest niegrywalne". Nowy horror z dużymi problemami

Niestety docierają do nas złe wieści na temat nowości z tego tygodnia w postaci Remothered: Broken Porcelain. Wygląda na to, że tytuł został wepchnięty na rynek zbyt szybko.

Sprawa wygląda tak, jakby rzeczony horror wprowadzono do sprzedaży pospiesznie, tak by zdążyć przed Halloween. Remothered: Broken Porcelain krytykowane jest praktycznie wszędzie za liczne bugi, niedoróbki i problemy techniczne - nie tylko na konsolach, ale też na PC (na Steam gra ma tylko 20% pozytywnych recenzji użytkowników). Gracze narzekają na to, że zacinają się w drzwiach czy ścianach lokacji, że nie działają przedmioty pomocnicze, że sterowanie jest kiepskie i że w grze ciągle powtarzają się efekty dźwiękowe. Na PS4 dochodzą do tego duże problemy z frameratem - niektórzy już nazywają tytuł niegrywalnym z tego względu.

Pojawiają się też pierwsze opinie o tym, że oprócz błędów technicznych w grze źle rozwiązano interfejs, tutorial i przede wszystkim fabułę, która słabo wprowadza na scenę kolejnych "prześladowców" głównej bohaterki. 

Niestety w Sieci próżno szukać w tej chwili szerszych recenzji Remothered: Broken Porcelain. Recenzenci nie otrzymali od wydawcy kodów przed premierą, więc przechodzą tytuł dopiero od momentu premiery. Na werdykty musimy zatem jeszcze trochę poczekać.

Deweloperzy napisali na Twitterze, że zdają sobie sprawę z problemów graczy, wypuścili już pierwszy patch na PC i zapowiedzieli szybkie wydanie aktualizacji na PS4, która ma poprawić błędy.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/10/remothered_broken_porcelain_is_reportedly_a_broken_mess_on_ps4

Tagi: Modus Games Remothered: Broken Porcelain Stormind Games